Mali tablo açıklamaları

28.04.2000 - 00:00

Sirketlerden 28.04.2000 tarihinde Borsa`ya gelen, Bagimsiz Denetimden Gecmemis 31.03.2000 ve 31.03.1999 tarihli gelir tablolarindaki net donem karlari/(zararlari) asagida gosterilmistir.
(Milyon TL)
SIRKET ADI31.03.2000 31.03.1999
ABANA ELEKTROMEKANIK 167.801186.756
ADEL KALEMCILIK (236.886) 114.843
AFYON CIMENTO (464.756)(101.673)
AKAL TEKSTIL52.797(28.414)
AKCANSA879.1733.053.149
AKIN TEKSTIL(604.044) 158.632
AKSIGORTA9.213.3042.469.785
AKSU IPLIK(378.009)(596.739)
AKTAS ELEKTRIK 2.897.635 (3.978.269)
AKTIF FINANS 192.941907.690
ALARKO CARRIER 560.1661.300.107
ALARKO HOLDING 4.053.1113.904.368
ALCATEL TELETAS1.945.1791.225.910
ALFA MENKUL DEG. 1.725.935 67.957
ALTERNATIFBANK 6.280.5281.101.345
ALTINYILDIZ127.907284.035
ALTINYUNUS CESME(230.985)(200.913)
ANADOLU BIRACILIK1.098.481135.338
ANADOLU CAM (294.582)(589.734)
ANADOLU GIDA 1.862.773614.536
ANADOLU HAYAT4.718.3703.729.983
ANADOLU ISUZU2.076.078 44.847
ANADOLU SIGORTA3.748.6611.861.540
APEKS DIS TICARET (1.601.431)(108.201)
ARAT TEKSTIL(785.549)30.562
ARSAN TEKSTIL 38.077 10.708
AYGAZ5.484.9024.134.403
BATI CIMENTO 900.072916.069
BAYRAKLI BOYA (2.171.788)(2.758.001)
BEKO ELEKTRONIK155.688666.310
BERDAN TEKSTIL(1.543.812)(692.459)
BISAS TEKSTIL (1.957.461)(837.857)
BIRLIK MENSUCAT (141.148)(575.851)
BOROVA YAPI1.341137.740
BORUSAN BORU 368.772296.236
BORUSAN YAT. PAZ.500.575540.573
BOSCH FREN SISTEMLERI190.829311.696
BOSSA1.415.006978.259
BRISA4.535.9952.253.763
BSH PROFILO3.109.6221.007.371
BURCELIK(342.219)(142.728)
CEYLAN GIYIM 216.794 49.412
COMMERCIAL UN. SIG.1.142.834405.508
CARSI (2.789.794)(910.765)
CBS BOYA 245.3992.381.327
CBS PRINTAS(26.844) 1.661.193
CELIK HALAT (458.108) (75.662)
CIMBETON10.680(12.574)
CIMENTAS(286.084)(1.121.260)(*)
CIMSA482.4661.412.407
CUKUROVA ELEK.(6.637.809) 499.350
DARDANEL(1.834.052)47.622
DEMISAS DOKUM (441.686) 113.490
DEVA HOLDING(1.331.214) 103.010
DOGAN BURDA597.910304.114(*)
ECZACIBASI ILAC699.5091.729.211
ECZACIBASI YAPI (1.602.797)(1.143.906)
EDIP IPLIK(396.759)(569.073)
EFES HOLDING 813.018346.989
(Milyon TL)
SIRKET ADI 31.03.200031.03.1999
EGE ENDUSTRI 62.048(174.959)
EGE GUBRE 407.745 169.370
EGE SERAMIK10.781(1.360.795)
EGESER GIYIM366.751 153.679
EGS DIS TICARET 395.606 120.659
EGS GMYO1.483.166 1.813.460
EGS HOLDING 561.697----(**)
EMEK ELEKTRIK(190.217)(36.953)
EMEK SIGORTA (421.523) 14.484
ENKA HOLDING1.435.030 470.018
ERCIYAS BIRACILIK(4.421.272) (4.642.844)
ERSU GIDA 120.92281.989 (*)
ESEM SPOR GIYIM(258.417)413.169
FACTOFINANS26.98544.641
FENIS ALUMINYUM 536.327 292.145
FINANS FIN. KIR.1.464.672 1.565.028
FORD OTOSAN(1.570.458) (2.974.480)
FRIGO PAK GIDA 33.88726.285
GEDIZ IPLIK (19.058)144.960(*)
GENTAS265.675 156.595
GORBON ISIL13.15012.262
GOLTAS CIMENTO777.988 536.947
GSD HOLDING 9.378.668 3.544.615
GUMUSSUYU HALI (980.379) (1.182.355)
GUNEY BIRACILIK 483.455(184.829)
HALK SIGORTA3.564.969 1.574.399
HURRIYET GZT. 5.160.057 5.062.585
ISIKLAR AMBALAJ(311.814) (488.704)
IHLAS HOLDING 1.501.205 1.189.213
INTEMA125.87497.349
IS FIN.KIR. 1.282.414 ---(**)
IS GMYO28.799 ---(**)
KARDEMIR (8.362.484) (6.030.669)
KARSAN OTOMOTIV 723.739 427.287
KARTONSAN 798.234 495.446
KELEBEK MOBILYA(377.992) (138.117)
KEPEZ ELEKTRIK818.914 765.531
KEREVITAS GIDA(96.723) 42.874
KIPA321.858 556.558
KLIMASAN KLIMA472.317 243.977
KOC HOLDING11.852.025 9.724.041
KONITEKS 40.59033.559
KORDSA4.004.091 511.650
KRISTAL KOLA252.952 226.451
KUTAHYA PORSELEN134.02424.727
LAFARGE ASLAN CIM. (1.018.510)178.039
LIO YAG 102.19563.392
LUKS KADIFE(281.008)(45.651)
MAKINA TAKIM123.50394.077
MARDIN CIMENTO516.599 488.998
MARMARIS ALTINYUNUS(290.399) (145.092)
MARMARIS MARTI (722.776) (284.801)
MARSHALL539.01199.426
MEGES BOYA (348.392) (203.578)
MENSA MENSUCAT570.82170.027
MERKO GIDA(99.688)198.890
METAS(1.011.187) (201.703) (*)
METEMTEKS83.140 (55.452)
MIGROS6.263.541 4.920.877
MILLIYET GZT. 350.883 1.293.118
MILPA 5.403.545 2.936.571
MUDURNU TAVUK. (900.843)632.614
MUTLU AKU 652.954(202.147)
(Milyon TL)
SIRKET ADI 31.03.2000 31.03.1999
NERGIS HOLDING (3.818.156)(170.346)
NET TURIZM 17.220 31.293
NETAS TELEKOM.5.356.2951.297.049
NUH CIMENTO 727.301---(**)
OLMUKSA 764.136 (586.127)
OYSA-NIGDE CIM. (20.804) 338.503
OZ FINANS FACT. 322.697424.084
PARK TEKSTIL (3.219.349)(2.117.582)
PARSAN298.009151.384
PASTAVILLA124.834 14.714
PENGUEN GIDA188.537105.997
PETROL OFISI9.453.922 11.113.083
PINAR ENTEGRE ET237.532170.669
PINAR SU 62.279 17.192
PINAR SUT 850.039711.373
PINAR UN 38.743 22.123
PIMAS25.718 (504.246)
PIRELLI KABLO 1.589.802486.077
POLYLEN(205.387)(2.207.625)
RAKS ELEKTRONIK(6.256.647)(4.948.591)
RAKS EV ALETLERI (1.540.348)(1.393.378)
RANT FINANSAL KIR.938.228586.996
RAY SIGORTA 1.193.964334.735
SABAH PAZARLAMA50.220 59.349
SABAH YAYINCILIK738.642468.193
SIFAS49.634 (3.250.473)
SODA SANAYII506.994---(**)
SOKTAS (1.006.633)(1.198.877)
SONMEZ FILAMENT(381.144)(1.234.166)
SONMEZ PAMUKLU640.522 (659.270)
SEKER PILIC 309.005---(**)
T.DEMIR DOKUM 715.583 (3.882.033)
T.S.K.B.2.480.0001.969.000
T.TUBORG132.085 13.497
TANSAS (2.094.182)(646.191)
TEZSAN 65.257 (1.170.896)
TOFAS OTO TIC. 18.654 (543.260)
TOFAS OTO. FAB.(7.498.412) (18.859.305)
TRANSTURK HOLD. 224.907 31.426
TUKAS(210.858)11.633
TURCAS PETROL(4.421.437)(1.759.062)
UKI KONFEKSIYON 473.302430.574
USAS416.746570.611
USAK SERAMIK (279.576)(214.493)
UZEL MAKINA(794.914) 1.053.514
UNAL TARIM URUN.721.007483.311
VAKIF FIN. KIR.(338.022) 564.997
VAKIF GMYO361.307733.016
VAKKO TEKSTIL 140.576363.528
VESTEL9.603.7476.153.262
VIKING KAGIT 12.701(72.098)
YAPI KREDI KORAY GMYO 2.976.5092.232.513
YASAS 308.886613.843
YATAS 887.279885.316
YAZICILAR 225.686125.591
YUNSA 495.323 (188.271)

(*)Bagimsiz Denetimden Gecmistir
(**) Sirket tarafindan tek yil gonderilmistir. (IMKB BULTEN)

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
 
KAPANIŞLAR (BIST)
BUGÜN 1000 TL NE OLDU?
1.025 TL        
BORSA
978 TL        
DOLAR
974 TL        
EURO
977 TL        
ALTIN
 

bigpara

Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Hürriyet Gazetecilik Matbaacılık A.Ş.

YASAL UYARI:
Piyasa verileri Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Üye girişi yapılan Canlı Borsa sayfaları haricinde Hisse senedi verileri 15 dk gecikmelidir. Tahvil-Bono-Repo özet verileri her durumda 15 dk gecikmelidir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.

BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.